Místo výkonu práce: Jihlava, Jiráskova 94
Kontakt
Ing. Denisa Eckertová , 723 457 916 , eckertova@moravialacto.cz
Co nabízíme
Elektronické stravenky Edenred v hodnotě 100,-
25 dnů dovolené
Docházkový bonus 1000,- za každý odpracovaný měsíc
Možnost podnikového stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Prémie do výše 15 % každý měsíc
Vysoké příplatky za víkendové směny
Řadu dalších benefitů…

Obsluha výrobníků

Náplň práce: složitější a odborné operace ve výrobě při zpracování mléka a následné výrobě mlékárenských produktů. Nutnost zapracování se na navazujících pozicích.
Pracovní doba: dvousměnný provoz + občasné víkendy.

Požadujeme:
výuční list
manuální zručnost
fyzickou zdatnost
logické myšlení

Expedient

Náplň práce: práce se čtečkou, zaskladňování a vyskladňování pomocí VZV i manuálně.
Pracovní doba: brzká ranní: 02:30-10:30, ranní: 06:00-14:00, odpolední: 13:00-21:00.

Požadujeme:
výuční list
průkaz VZV
zkušenosti se čtečkou výhodou

Expedient MTZ

Náplň práce: obsluha vysokozdvižného vozíku s volantovým řízením do 5t nosnosti - převoz obalového materiálu mezi sklady, manipulace s břemeny, nakládka a vykládka kamionů, odvoz palet.
Pracovní doba: od 6:00 do 14:00 + občasné víkendy.

Požadujeme:
výuční list
průkaz VZV (W1)